Wyjścia wysokogórskie

Zapraszam do realizowania wyjść wysokogórskich w towarzystwie doświadczonego Wysokogórskiego Przewodnika Tatrzańskiego. 

W Tatrach działam aktywnie i nieprzerwanie od ponad 20 lat, jako wspinacz, narciarz i ratownik TOPR. Pozwoliło mi to nabrać niezbędnego doświadczenia i poznać góry na tyle dobrze aby prowadzić w nie ludzi.Z moją pomocą możecie Państwo bezstresowo i bezpiecznie zdobyć wiele tatrzańskich szczytów, znajdujących się poza obleganymi (szczególnie w ostatnich latach) szlakami turystycznymi.

Propozycje z tej kategorii to między innymi Mięguszowiecki Szczyt Wielki, Cubryna, Żabi Szczyt Wyżni, Niżne Rysy, Żabi Mnich czy Ciemnosmreczyńska Turnia.

Większość dróg prowadzących w te niedostępne miejsca wiąże się z pokonaniem sporych przewyższeń, a trudności techniczne porównać można z Orlą Percią - tyle, że bez łańcuchów i drabinek :)

Bardzo dobra znajomość terenu pozwala mi zapewnić Państwu odpowiednią asekurację i bezpieczeństwo. Oczywiście wiążemy się liną i z tego powodu na tatrzańskie szczyty pozaszlakowe zabieram maksymalnie dwie osoby. Wszelki potrzebny sprzęt specjalistyczny - kask, uprząż, lina itd., jest przeze mnie zapewniany bez dodatkowych opłat.

Ceny zaczynają się od 1200 zł.